!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ONS GELD!!!!
Wat mis ik toch deze briefjes waar ik mee grootgebracht werd, wat mis ik die vuurtoren die ik toch wel zelden in mijn handen had, niet te praten over die 1000 gulden.
Want met de huidige euro wil het niet helemaal lukken. Zoveel landen naar de knoppen door die koleremunt die alles omzet in waardeloze spullen en alles twee keer duurder maakt. En geen econoom kan mij hier niet van af halen, wij zijn er gewoon mee besodemieterd en niet zo een klein beetje ook.
Toen de euro pas uit was kwamen er al kwade reacties van het volk. Maar niemand die luisterde, het was een Europees prestige project en daar hoorde je maar achter te staan. Nou als ik voor een pakje kauwgom ineens 1 euro moet betalen ( is dus 2 gulden en 24 cent en nog wat) wat mij eerst 75 cent kostte, ja dan zeg ik tegen de verkoper, steek hem maar waar ik nooit zal komen en loop kwaad de winkel uit. En merkte dat ik vele volgelingen had. Bijna een razzia voor die sigarenwinkel alleen omdat ik boos wegliep om dat pakje kaugum dat ineens een pleuro kostte.
Denemarken hield netjes een referendum bij het volk "willen wij de euro of niet"
Nee die wilde men niet, dus Denemarken heeft jaren van welvaart en goede economie gekend, doch sinds elke bobo zijn zakken vulde met Monopoly spelen met al onze centen en diverse banken over de kop zijn gegaan ( leve de pleuro) is Denemarken ook hier de dupe van.
De euro ( een waarde van 2.24) was gewoon een gulden geworden. Te schandalig voor woorden als je bedenkt wat de boodschappen je eigenlijk nu kosten. Ik heb het een keer gedaan, gewoon voor de gein, wat het mij toen kostte en hetzelfde artikel nu in deze tijd. Het verschil was meer dan 70 euro is dus meer dan 140 gulden. Ik werd even niet goed.
Maar komen wij in opstand? Welnee, want niemand durft wat te doen of te zeggen. Wie heeft het lef om te zeggen "Ik betaal niets meer voor wat dan ook voordat de euro weer die vertrouwde gulden wordt!"
Niemand, want voor je het weet zit je met huis en haard en familie op de stoep zonder huis en kun je naar de voedselbank toe voor hulp, ook tegenwoordig een voedselbank voor dieren. Hoe laag ben je dan als regering gezonken? Kijk en daar heeft de regering helemaal geen boodschap aan, die vullen hun eigen zakken, zorgen dat ze hun eigen zin kunnen doordrijven, ongeacht wat het mag kosten en als ze geen zin meer hebben, nemen ze ontslag, krijgen een lekker wachtgeld voor drie jaar zonder sollicitatieplicht maar hebben ondertussen al een beter betaald baantje aangeboden gekregen met bonus en al. Met dank aan de burger die daaraan meebetaalt ( wij dus, al willen wij niet, het gebeurt gewoon.)
En daarom wil ik zo graag die gulden terug, zodat mensen weer eens normaal een bord eten op tafel kunnen zetten, normaal met de kids naar een pretpark kunnen gaan voor een normaal tarief. Dan zijn die voedselbanken ook niet meer nodig voor mens en dier.
Als Wilders zijn zin krijgt hoop ik dat hij woord houd en eerst eens zorgt dat de ouderen en de thuiszorg goed wegkomen zodat zij voor de ouderen meer kunnen doen dan nu. Het gebonden budget voor onze oudjes is te gek voor woorden. Het hele zorgstelsel op de schop en gewoon het ziekenfonds weer terug, moet je eens zien. Vroeger waren de medicijnen net zo goedkoop als nu, alleen al die dure managers die niet gaan werken voor een kutsalaris, nee die moeten een bonus en het liefst elk jaar meer, ook door ons betaald hoor. Dat er veel gefraudeerd wordt met ziekenfonspasjes, ik kan mij er wel iets bij voorstellen als je ziet hoeveel een gezin elke maand moet neertellen, anders word je niet eens geholpen.
Maar een troost, ga lekker naar de eerste hulp want men is wettelijk altijd verplicht om elk mens te helpen wanneer hij/zij een lijdend voorwerp is. De rekening gaat gewoon naar de gemeente toe en aangezien die altijd overal en nergens hun geld induwen zonder reden is dat een mooi wegwerpartikel, de zorg in het ziekenhuis even laten betalen voor de noodlijdende onder ons.
Dit alles dank zij een f***regering die alleen de hand in eigen boezem niet kan vinden en alleen door de invoering van de Euro ( dank u meneer Kok en Zalm) zijn wij een zeer tevreden volk die als alles goed verloopt toch of wij willen of niet doodeng de PVV gaan stemmen, alleen al door het feit dat zij de enige partij is die voor de zieken en gehandicapten en thuiszorg opkomen. Want die zijn er natuurlijk niet voor niets.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
EEN BEETJE LUCHT GRAAG.

Nou zo luchtig is ook een beetje overdreven, maar het water staat bij veel mensen aan de lippen. Terwijl ik gisteren op het nieuws hoorde dat de pensioenen volgend jaar weer minder worden ga ik mij nu toch wel afvragen, wat houd een mens toch over in de nabije toekomst?
Wanneer er haast geen werk meer is? 12 procent van de bevolking in Nederland heeft een uitkering, waarvan zeker 6 procent kan werken maar het vertikt omdat een uitkering altijd lekkerder is naast een zwart baantje. Want wij hebben geen geld en elk jaar vraag ik mij op 31 december af, waar al die miljoenen vandaan komen die men dan de lucht inschiet aan vuurwerk.
Ik vraag mij ook altijd af hoe zoveel mensen dure vakanties nemen terwijl ze dagelijks klagen over de té dure boodschappen.
Ik vraag mij ook altijd af hoe het komt dat een persoon met een sociale uitkering in een prachtige nieuwe BMW of Mercedes rondtoert, terwijl zijn ambtenaar hiervan op de hoogte is. Als ik eens iets vraag moet ik stad en land afbellen wil ik in de prijzen vallen en dan gaat het vaak over een kleinigheid ivm met mijn handicap.
Onderscheid is in Nederland een pré aan het worden, als een Nederlander al zoveel stemmen geeft aan een partij als de PVV zegt mij dat genoeg over de mentaliteit die er onderling heerst.
En nu durven veel mensen ineens te zeggen: Ja ik stem PVV nou en???
Ze hebben gelijk, want wat Wilders zegt dat denkt het merendeel van de Nederlandse bevolking, zelfs veel moslims hebben op hem gestemd omdat zij het ook zat zijn dat de slechte het verpesten voor hen die goed doen hier in Nederland.
Wij zijn en blijven dat klootjesvolk die aan een regeeraccoord werken, doch eerst even het buitenland bedelen, er moet en zal eerst even tig procent vastliggen voor Afrika dat al 50 jaar financieel bevoorraad wordt door Nederland.
Als elk land nou eens elk drie stukjes van Afrika voor hun rekening namen, dan zou alles toch eerlijk verdeeld worden? Of ben ik nou zo dom!
Laten we het maar op het laatste houden, gewoon Afrika volstoppen, die kopen er er weer wapens voor ipv voedsel en de show keeps on going...
Dit moet een luchtige blog worden, nou je leest het wel hé? Zo luchtig als dit kan het niet worden, er zitten overal gaten in die wij opvullen met zakken vol met managers gelden en wethouderspoen met wachtgeld en geen sollicitatieplicht, een minister die op moet zouten krijgt gezellig nog een mooie baan mee, maar eerst even genieten van een paar jaar wachtgeld zonder sollicitatieplicht.
Daar wil Wilders ook van af. Ben ik het eindelijk met hem eens, er zijn té veel ambtenaren die het werk zien als een dagelijks uitje, de hele dag vergaderen om te vergaderen, maar dat is vaak het middenkader, de bovenste helft. Die mensen moeten ze nou gezellig in de ww gooien en niet op wachtgeld.
En een gat in de lucht is gedicht, wat zullen de belastingen blij zijn met dit gepolijste tipje van de leek die nergens van af weet..
Leny Kruis©
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

HYPOCRISIE TEN TOP.
Ik heb een account bij My Space en vul mijn blog altijd met de nieuwste animaties en foto's.
Daar horen natuurlijk ook een beetje intieme foto's bij van een pikante dame voor de spiegen, half gekleed, wat tekeningen van Boris Vallejo die vaak naakte dames en heren schilderd, doch deze komen gewoon door de ballotage commisie van My Space. Wat mij het meest verbaasde dat bij bovenstaande foto een NO NO NO werd gegeven, ik kon mijn gedicht plaatsen maar deze foto werd niet toegelaten. De reden was dat het een naaktfoto betrof.
Ja hoor, de ironie was even zoek bij degene die dit hoort te beoordelen. Ik ben blij dat men het goed in de gaten houd hoor, want je kunt niet alert genoeg zijn met kinderfoto's maar bij deze foto zie je wel duidelijk dat het een gimmick van jewelste is, het gedicht was dat ook. De foto is er eentje om verliefd op te worden, dat lipje dat heen en weer gaat, het teentje enz...
Maar als My Space toch foto's toelaat, vraag ik mij terdege af hoe ik vrienden kan worden met een pornoster die ineens allerlei pornofoto's van zichzelf stuurde, ik heb ze natuurlijk teruggestuurd, zat er niet op te wachten doch vroeg mij wel degelijk af: Wie of wat is nu de hypocrisie ten top op My Space en wat mag wel en niet? De grens is dus getrokken bij kinderen die naakt zijn, heel goed hoor, maar hou dan ook in de gaten dat er dames tussen zitten die zich profileren als de grootste temeier van Europa om zo haar klanten binnen te halen. Kots kots kots.
Ik had niet om haar vriendschap gevraagd, zij kwam ongevraagd binnen met haar foto's om mij zo te paaien om vrienden te worden, kijk dan zeg ik: Wordt toch eens volwassen en kijk eens naar dat onschuldige kereltje dat nog onderzoekt hoe het leven in elkaar zit...
Heerlijk toch?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

BLOGGEN IS JEZELF EEN BEETJE PRIJSGEVEN.
Mensen die een blog beheren of willen opstarten, doen dit uit diverse oogpunten. Of zij willen hun verhaal kwijt, zij willen opvallen, of gewoon gezellig netwerken zodat ze een vriendenlijst hebben waar je U tegen zegt maar waar ze helaas weinig of niets mee doen.
Dit gedrag noem ik persoonlijk "Verzamelwoede" ikke beetje meer dan jij. Hyves is daar een goed voorbeeld van, ook Face Book en My Space.
Ik begon een blog omdat ik merkte dat wij op een website die mijn vrouw in elkaar had getimmerd veel respons kreeg op mijn verhalen die ik verzon over Charley onze kater. En ook korte verhalen en gedichten die ik ineens kon schrijven.
Natuurlijk zal het er altijd wel in gezeten hebben, doch nooit iets mee gedaan omdat ik altijd dokter wilde worden. De mens helpen was mijn grootste ( is het nog wel een beetje hoor) ideaal.
Toen wij een website hadden waren er dagelijks meer dan 400 mensen vanuit de hele wereld die ons konden vinden, nou is SOULMATES toch al een snel gevonden naam op Google, maar toch...
Dus ik bij de Volkskrant een blog aangemaakt, merkte dat ook daar veel respons op mijn artikelen kwam, dus ik begon maar gelijk met columns, ik dacht: zit er nou toch. Mijn verbazing was groot toen er bekende Nederlanders langskwamen om een mening of commentaar op mijn geschrijf te geven. Dat was leuk, leerzaam en ik moet zeggen ik ben nog geen een keer door het slijk gehaald. Als je bij Column x schrijft moet je vooral op de komma's en de punten letten en vooral op de lengte van het verhaal, behalve zij die men privé kent, die mogen alles. Dus deze site is er voor mij alleen als ik denk dat ik een goede colum in de hand heb. En verder worden mijn columns op www.liefdesproza en www.liefdesgedicht.nl geplaatst met een continuieteit die voor mij persoonlijk lekker werken is. Er is geen must, daar ik hen ook voorzie van gedichten en korte verhalen.
Ook de KRO heeft belangstelling getoond voor mijn korte verhalen, dat opent perspectief maar ik ben voorzichtig, er is mij in het verleden al zoveel beloofd en niets is ooit nagekomen. Aangezien ik als postzegel bekend sta zou ik toch niet zonder een opening voor prof Peet iets doen, zou dat ook niet fair vinden. Deze topschrijver heeft deze site toch net dat tintje meer gegeven dat ik misschien effe niet in huis heb, net als Loes Flendrie de kunst een boost geeft.
Bloggen is vooral lekker doen wat je zelf kwijt wilt en niet wat een ander je wil opleggen. Mij is al opgevallen dat er veel kaf van het koren te scheiden valt, dat doe ik dan ook regelmatig. Bloggen is voorzichtig met je informatie naar buiten komen, voorzichtig met je vriendschappen omgaan en zorgen dat ze niet té intiem met je worden als je daar niet zo een goed gevoel bij hebt.
Voor de rest is bloggen voor miljarden mensen all over the world een hype die nooit meer overgaat, omdat zonder bloggen er ook niets meer te lezen valt behalve de té dure kranten, die trouwens ook on-line te lezen zijn.
Dus leve de blog.
©
leny kruis
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HYVES EN GEOUWEHOER ONDERLING.
Hyves is een medium dat miloenen mensen gebruiken te pas en te onpas. Vaak ook helaas om een vete uit te vechten die in het privé-leven van mensen horen en niet open en bloot op Hyves even neergekalkt te worden, met gevolg dat iedereen lekker mee kan lezen met de leugens die over en weer zijn plek krijgt in de vorm van een blog of gedicht.
Ook zie ik regelmatig dat men elkaars werk leuk wil nadoen, ikzelf ben daar ook een slachtoffer van maar men moet wel van goede huize komen willen ze de verhalen van Charley evenaren, die heeft zo zijn eigen stijl.
Maar als je daarmee in de aandacht wil staan, doe je best. Het is alleen zo jammer dat mensen dat niet doorhebben of het misschien wel zielig vinden. Maar ik laat Charley gewoon verder gaan met zijn verhalen en het tweede boek wordt zeker net zo een knaller als zijn eerste boek daar ben ik van overtuigd.
Zelfs mijn korte verhalen met een twist die proberen ze te evenaren, is voor mij alleen maar leuker want dat geeft mij een boost om er overheen te gaan met nóg een beter verhaal en dat lukt mij uitstekend, dus aan al die pseudoplagiaat heb ik alleen maar steun en ik dank hen daar ook voor hoor.
Deze site is er voor iedereen en iedereen mag hier lezen en desnoods zelfs een gedicht achterlaten als ze dat willen, deze site probeer ik zo toegangelijk en open te maken voor hen die daar behoefte aan hebben. Samen met mijn Co Host Peter blijven wij natuurlijk de baas over wat er komt te staan, maar als je denkt"Dit wil ik delen met de wereld" ik zou zeggen kom maar op.
De website punt.nl van Charley heb ik al weggedaan, er kwam niemand volgens de statistieken, doch zijn verhalen zijn meer dan honderden keren bekeken of belezen, dat vertelt het verhaal niet.
Ik had ooit eens een persoonlijke boodschap verzonden via mijn "vriendenlijst:" maar er waren er maar een paar die de moeite namen om zich in te schrijven bij Charley. Kijk en die kwamen ook regelmatig lezen, ook op Hyves.
Er is in de blogwereld haat en nijd, niet te geloven en ontzettend veel jaloezie. Ik snap dit dus niet, wees blij dat men jou leest, maar wees nog blijer dat je zelf kunt bloggen want je doet het tenslotte voor jezelf en niet om een ander te behagen, daar ligt het nou aan bij Hyves, het lijkt wel over elkaar heen bieden.
Nou dan ben ik een slechte koopvrouw, want ik bied mezelf overal aan en gelukkig word ik nog veel gelezen, als ik zie dat een gedicht op de site www.liefdesgedicht.nl al meer dan 3200 keer gelezen is in nog een 4 maanden krijg ik al een rood hoofd.
Dat zegt meer over het geschrevene dan over de persoon, ik bedoel, ik doe mijn best en meer dan dit kan ik niet doen, dus geniet lekker van deze site, voor iedereen wat en daar gaat het om.
Groet van leny kruis
Augustus 2010

HELLO
Het is weer tijd voor een nieuwe maand, nieuwe rondes dus ook nieuwe verhalen van de hand van Peet en mij en zeker niet te vergeten de prachtige gedichten die PP regelmatig aanvoert, een lust voor de geest, zijn verhalen een aanslag op je lachspieren, maar ook mijn verhalen mogen er zijn ( sprak zij bescheiden)
Het leuke van een blog is dat je zelf mag en kan bepalen wie er wat en wanneer je er iets opzet. Nou met PP heb ik daar totaal geen moeite mee, zo als ook met onze gaste Loes Flendrie die haar sporen al lang verdiend heeft op het kunstenaarspad. Ik ben blij dat ik mijn dichtroerselen aan haar schilderkunst mag toevertrouwen en dit jullie ook mag tonen, zodat ook iedereen mag en kan meegenieten.
Charley komt natuurlijk ook met zijn leugens weer aan bod, hij zal eens niet. Zijn tweede boek schiet niet erg op omdat ik ook gelijk met een gedichtenbundel bezig ben en een korte verhalenbundel en een columnbundel, dus het is steeds maar schipperen wat wie en wanneer. Hetzelfde verhaaltje maar dan even anders.
Dan heb je natuurlijk ook dagen dat je even geen zin hebt om te schrijven, of je hoofd loopt zo over van alles en nog wat zodat je niet eens weet wat te schrijven, ja dat schiet ook lekker op dan. Maar er is altijd wel een moment dat ik een gedicht uitzoek of een kort verhaal schrijf of Charley er heerlijk op los laat schieten in zijn verhalenbundel. Dus aan mijn kant genoeg te doen, natuurlijk deze site up to date houden also for the people from other country's who come here to read. Our thank's for that.
Nou ik zou zeggen, geniet, lach en blijf gezond en pak die dagen vakantie met volle teugen, je krijgt nog genoeg tijd om te werken.
Namens PP groet ik jullie en tot lezens maar weer.
Leny en Peter
Maak jouw eigen website met JouwWeb